Location : Home > C > CGA3E2C0G1H222J080AD
CGA3E2C0G1H222J080AD
Share on FacebookShare on Facebook
CGA3E2C0G1H222J080AD distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CGA3E2C0G1H222J080AD CAP CER 2200PF 5 C0G 50V 0603 115000 TDK Corporation N/A N/A Hongkong Inductors Limited
CGA3E2C0G1H222J080AD N/A 68000 TDK N/A N/A HongKong Wanghua Technology Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
4560-10 Cables, Wires - Management Splice Enclosures, Protection 10' ARMORCAST STRUCTURAL MATERIA
875075561006 Capacitors Aluminum - Polymer Capacitors CAP ALUM POLY 150UF 20% 25V SMD