Location : Home > C > CGA3E2C0G1H122J080AA
CGA3E2C0G1H122J080AA
Share on FacebookShare on Facebook
CGA3E2C0G1H122J080AA distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CGA3E2C0G1H122J080AA CAP CER 1200PF 50V 5 NP0 0603 105000 TDK Corporation N/A N/A Hongkong Inductors Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
865060445005 Capacitors Aluminum Capacitors CAP 100 UF 20% 25 V