Location : Home > C > CGA3E1X5R1C155M080AC
CGA3E1X5R1C155M080AC
Share on FacebookShare on Facebook
CGA3E1X5R1C155M080AC distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CGA3E1X5R1C155M080AC CAP CER 1.5UF 16V 20 X5R 0603 164000 TDK Corporation N/A N/A Hongkong Inductors Limited
CGA3E1X5R1C155M080AC N/A 68000 TDK N/A N/A HongKong Wanghua Technology Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
870135373001 Capacitors Aluminum - Polymer Capacitors CAP ALUM POLY 100UF 20% 16V T/H