Location : Home > C > CGA2B2X8R2A221M050BA
CGA2B2X8R2A221M050BA
TSRPW-JB3 Cables, Wires - Management Wire Ducts, Raceways - Accessories SINGLE GANG JUNC BOX 2.77"
TSRPW-JB3 IC 58960 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
TSRPW-JB3 NEW 98490 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
35ZLH680MT810X23 Capacitors Aluminum Capacitors CAP ALUM 680UF 20% 35V RADIAL
35ZLH680MT810X23 IC 37652 16+ NEW RoHS and More QTY Semilex Electronics Direct (info@semi-lex.com)
35ZLH680MT810X23 STOCK 43160 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Limited.
SLP392M100E9P3 Capacitors Aluminum Capacitors CAP ALUM 3900UF 20% 100V SNAP
SLP392M100E9P3 CDE 34356 12+ CAP ALUM 3900UF 100V 20 SNAP SINLIN ELECTRONICS LIMITED Authorized Distributor
SLP392M100E9P3 Cornell Dubilier Electronics ( 1007200 NEW RoHS CAP ALUM 3900UF 20 100V SNAP FindCores Electronics Inc.
SLP392M100E9P3 Cornell Dubilier Electronics ( 902000 1532+ CAP ALUM 3900UF 20 100V SNAP Alphatek Technology Limited
B43504A5826M Capacitors Aluminum Capacitors CAP ALUM 82UF 20% 450V SNAP
B43504A5826M EPCOS 80,000 2013+ 2013+ enkaite Electronics Co., Ltd
B43504A5826M EPCOS 80,000 2013+ Aluminum Electrolytic Capacitors - Snap In AL-ELKO SNAP IN 82UF 450V EKT Electronics Co., Ltd
B43504A5826M EPCOS (TDK) 684900 1532+ CAP ALUM 82UF 20 450V SNAP AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
B43504A5826M EPCOS (TDK) 88930 2015+ CAP ALUM 82UF 20 450V SNAP RENXIM Electronics Co.,Ltd.
630D476M200FH2A Capacitors Aluminum Capacitors CAP ALUM 47UF 20% 200V AXIAL
630D476M200FH2A IC 56350 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
630D476M200FH2A S/N 500 2014+ 2014+ Kairong Electronics Ltd.
B41888C4478M Capacitors Aluminum Capacitors CAP ALUM 4700UF 20% 16V RADIAL
B41888C4478M Semiconductor 31635 16/17+ RoHS Compliant ANRIC ELECTRONICS CO.,LTD.
AHA336M35E16T-F Capacitors Aluminum Capacitors CAP ALUM 33UF 20% 35V SMD
AHA336M35E16T-F Cornell Dubilier Electronics ( 1540800 2015+ CAP ALUM 33UF 20 35V SMD Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
AHA336M35E16T-F STOCK 43080 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Limited.
860160674022 Capacitors Aluminum Capacitors CAP 120 UF 20% 50 V
860160475027 Capacitors Aluminum Capacitors CAP 1000 UF 20% 25 V