Location : Home > C > CGA2B2NP01H820J050BA
CGA2B2NP01H820J050BA
Share on FacebookShare on Facebook
CGA2B2NP01H820J050BA distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CGA2B2NP01H820J050BA CAP CER 82PF 50V 5 NP0 0402 85000 TDK Corporation N/A N/A Hongkong Inductors Limited
CGA2B2NP01H820J050BA N/A 68000 TDK N/A N/A HongKong Wanghua Technology Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
860010575015 Capacitors Aluminum Capacitors CAP 680 UF 20% 35 V