Location : Home > C > CGA2B2NP01H150J050BA
CGA2B2NP01H150J050BA
Share on FacebookShare on Facebook
CGA2B2NP01H150J050BA distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CGA2B2NP01H150J050BA CAP CER 15PF 50V 5 NP0 0402 132000 TDK Corporation N/A N/A Hongkong Inductors Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
RS80J471MDNASQPX Capacitors Aluminum - Polymer Capacitors CAP ALUM POLY 470UF 20% 6.3V T/H