Location : Home > C > CGA2B2C0G1H180J050BA
CGA2B2C0G1H180J050BA
Share on FacebookShare on Facebook
CGA2B2C0G1H180J050BA distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CGA2B2C0G1H180J050BA N/A 300000 TDK 2016+ BONASE(HK) ELECTRONICS CO., LIMITED COMPANY
CGA2B2C0G1H180J050BA CAP CER 18PF 50V 5 NP0 0402 138000 TDK Corporation N/A N/A Hongkong Inductors Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
TSRPI-JB3 Cables, Wires - Management Wire Ducts, Raceways - Accessories SINGLE GANG JUNC BOX 2.77"