Location : Home > C > CG382T200X5L
CG382T200X5L
Share on FacebookShare on Facebook
CG382T200X5L distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CG382T200X5L CAP ALUM 3800UF 200V SCREW 77890 Cornell Dubilier Electronics ( 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
CG382T200X5L CAP ALUM 3800UF 200V SCREW 786600 Cornell Dubilier Electronics ( 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
CG382T200X5L Aluminum Electrolytic Capacitors - Screw Terminal 3800uF 200V 80,000 Cornell Dubilier 2013+ New parts and in our stock SIMEN Electronics Co.,Ltd
CG382T200X5L Aluminum Electrolytic Capacitors - Screw Terminal 3800uF 200V 80,000 Cornell Dubilier 2013+ New parts and in our stock Global Thunder Electronics Co.,Ltd