Location : Home > C > CG252U075V3C
CG252U075V3C
Share on FacebookShare on Facebook
CG252U075V3C distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CG252U075V3C CAP ALUM 2500UF 75V SCREW 903600 Cornell Dubilier Electronics ( NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
CG252U075V3C Aluminum Electrolytic Capacitors - Screw Terminal 2500uF 75V 80,000 Cornell Dubilier 2016+ New & Original parts and in ou enkaite Electronics Co., Ltd