Location : Home > C > CG212U035R3C
CG212U035R3C
Share on FacebookShare on Facebook
CG212U035R3C distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CG212U035R3C CAP ALUM 2100UF 35V SCREW 20000 CDE 12+ call,60mins feedback SINLIN ELECTRONICS LIMITED Authorized Distributor
CG212U035R3C Aluminum Electrolytic Capacitors - Screw Terminal 2100uF 35V 80,000 Cornell Dubilier 2013+ New parts and in our stock SIMEN Electronics Co.,Ltd
CG212U035R3C Aluminum Electrolytic Capacitors - Screw Terminal 2100uF 35V 80,000 Cornell Dubilier 2013+ New parts and in our stock Global Thunder Electronics Co.,Ltd
CG212U035R3C Aluminum Electrolytic Capacitors - Screw Terminal 2100uF 35V 80,000 Cornell Dubilier 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
CG212U035R3C CAP ALUM 2100UF 35V SCREW 788900 Cornell Dubilier Electronics ( NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.