Location : Home > C > CG181T350R3C
CG181T350R3C
Share on FacebookShare on Facebook
CG181T350R3C distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CG181T350R3C CAP ALUM 180UF 350V SCREW 20000 CDE 12+ call,60mins feedback SINLIN ELECTRONICS LIMITED Authorized Distributor
CG181T350R3C Aluminum Electrolytic Capacitors - Screw Terminal 180uF 350V 80,000 Cornell Dubilier 2013+ New parts and in our stock SIMEN Electronics Co.,Ltd
CG181T350R3C Aluminum Electrolytic Capacitors - Screw Terminal 180uF 350V 80,000 Cornell Dubilier 2013+ New parts and in our stock Global Thunder Electronics Co.,Ltd
CG181T350R3C Aluminum Electrolytic Capacitors - Screw Terminal 180uF 350V 80,000 Cornell Dubilier 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
CG181T350R3C CAP ALUM 180UF 350V SCREW 905800 Cornell Dubilier Electronics ( NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.