Location : Home > C > CG152U075R3C
CG152U075R3C
Share on FacebookShare on Facebook
CG152U075R3C distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CG152U075R3C CAP ALUM 1500UF 75V SCREW 28550 CDE 12+ call,60mins feedback SINLIN ELECTRONICS LIMITED Authorized Distributor
CG152U075R3C 897846 13+ stock Feng Sheng Electronics Co., Ltd.
CG152U075R3C Aluminum Electrolytic Capacitors - Screw Terminal 1500uF 75V 80,000 Cornell Dubilier 2013+ New parts and in our stock SIMEN Electronics Co.,Ltd
CG152U075R3C Aluminum Electrolytic Capacitors - Screw Terminal 1500uF 75V 80,000 Cornell Dubilier 2013+ New parts and in our stock Global Thunder Electronics Co.,Ltd
CG152U075R3C Aluminum Electrolytic Capacitors - Screw Terminal 1500uF 75V 80,000 Cornell Dubilier 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
CG152U075R3C ROHS 48050 originalne 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk