Location : Home > C > CG113U035W4C
CG113U035W4C
Share on FacebookShare on Facebook
CG113U035W4C distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CG113U035W4C CAP ALUM 11000UF 35V SCREW 78450 Cornell Dubilier Electronics ( 2015+ Global & Immediately RENXIM Electronics Co.,Ltd.
CG113U035W4C CAP ALUM 11000UF 35V SCREW 1547800 Cornell Dubilier Electronics ( 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
CG113U035W4C CAP ALUM 11000UF 35V SCREW 997800 Cornell Dubilier Electronics ( NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
CG113U035W4C Aluminum Electrolytic Capacitors - Screw Terminal 11000uF 35V 80,000 Cornell Dubilier 2016+ New & Original parts and in ou enkaite Electronics Co., Ltd