Location : Home > C > CFR50J510R
CFR50J510R
Share on FacebookShare on Facebook
CFR50J510R distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CFR50J510R Carbon Film Resistors - Through Hole 510Ohm 1/2W 1200PPM 800,000 TE Connectivity 15+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
CFR50J510R RES510OHM1/2W5AXIAL 8 TE 18+ stock World Link Parts components Dev.ltd-ORIGINAL ONLY
CFR50J510R Carbon Film Resistors - Through Hole 510Ohm 1/2W 1200PPM 800,000 TE Connectivity 15+ New parts and Stock on hand SIMEN Electronics Co.,Ltd
CFR50J510R Carbon Film Resistors - Through Hole 510Ohm 1/2W 1200PPM 800,000 TE Connectivity 15+ New parts and Stock on hand PXT Direct Electronics Co.,Ltd
CFR50J510R Carbon Film Resistors - Through Hole 510Ohm 1/2W 1200PPM 800,000 TE Connectivity 2015+ New & Original parts and in ou ENKAITE Technology Limited Violet888@foxmail.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
RS00522R00FS73 Resistors Through Hole Resistors RES 22 OHM 5W 1% WW AXIAL