Location : Home > C > CFR16J330K
CFR16J330K
Share on FacebookShare on Facebook
CFR16J330K distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CFR16J330K Carbon Film Resistors - Through Hole 330KOhm 1/4W 1200PPM 800,000 TE Connectivity 15+ New parts and Stock on hand Power Agency Co.,Ltd
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
CMF658R4000FKEK Resistors Through Hole Resistors RES 8.4 OHM 1.5W 1% AXIAL
CMF658R4000FKEK IC 38070 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
CMF658R4000FKEK NEW 77770 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
CMF658R4000FKEK Vishay Dale 1322800 2015+ RES 8.4 OHM 1.5W 1 AXIAL Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
CMF658R4000FKEK Vishay Dale 673200 2015+ RES 8.4 OHM 1.5W 1 AXIAL Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
RN70E7500FRSL Resistors Through Hole Resistors RES 750 OHM 3/4W 1% AXIAL
RN70E7500FRSL IC 40460 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
RN70E7500FRSL NEW 77550 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
RN60C1433BRSL Resistors Through Hole Resistors RES 143K OHM 1/4W .1% AXIAL
RN60C1433BRSL IC 40920 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
RN60C1433BRSL NEW 97450 2016+ 2016+ Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
40J47R Resistors Through Hole Resistors RES 47 OHM 10W 5% AXIAL