Location : Home > C > CFR-25JB-52-2M
CFR-25JB-52-2M
Share on FacebookShare on Facebook
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
CPCC1033R00JE66 Resistors Through Hole Resistors RES 33 OHM 10W 5% RADIAL
CPCC1033R00JE66 IC 36730 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
CPCC1033R00JE66 NEW 87550 18+ Original package well RENXIM Electronics Co.,Ltd.
CPCC1033R00JE66 NEW 87550 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
RN50C5301BRSL Resistors Through Hole Resistors RES 5.3K OHM 1/20W .1% AXIAL
RN50C5301BRSL IC 58960 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
RN50C5301BRSL Vishay 68000 n/a n/a HongKong Wanghua Technology Limited
RNC55H47R5BSRSL Resistors Through Hole Resistors RES 47.5 OHM 1/8W .1% AXIAL
RNC55H47R5BSRSL IC 41050 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
RNC55H47R5BSRSL NEW 78870 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
RNC50K7150FRB14 Resistors Through Hole Resistors RES 715 OHM 1/10W 1% AXIAL
RNC50K7150FRB14 IC 40690 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
RNC50K7150FRB14 NEW 88730 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
RLR07C5R10GMRE6 Resistors Through Hole Resistors RES 5.1 OHM 2% 1/4W AXIAL
RLR07C5R10GMRE6 DL 99700 2016 Original&New&Rhos Hong Da Electronics Co.LTDbrenda@hongda-ic.com
RLR07C5R10GMRE6 DL 77580 2016 Rohs.And.New European Union IC Industry Co.linda@ic-industry38.com
RLR07C5R10GMRE6 NEW 98710 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
RN55E1651FB14 Resistors Through Hole Resistors RES 1.65K OHM 1/8W 1% AXIAL
RN55E1651FB14 IC 40930 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
RN55E1651FB14 NEW 87790 2016+ 2016+ Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
RN55E1651FB14 Vishay/Dale 800,000 15+ Metal Film Resistors - Through Hole 1/10watt 1.65Kohms 1 25ppm Topic Electronics Co.,Ltd
WW12FT23R7 Resistors Through Hole Resistors RES 23.7 OHM 0.4W 1% AXIAL
WW12FT23R7 IC 58860 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
WW12FT23R7 NEW 78090 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
WW12FT23R7 Stackpole Electronics Inc 1433700 2015+ RES 23.7 OHM 0.4W 1 AXIAL Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
WW12FT23R7 Stackpole Electronics Inc 784100 2015+ RES 23.7 OHM 0.4W 1 AXIAL Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
OF203JE Resistors Through Hole Resistors RES 20K OHM 1/2W 5% AXIAL
OF203JE ROHS 621853 12+ NewOriginalparts IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
OF203JE NEW 97730 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
5 PSI-D-4V-ASCX Sensors, Transducers Pressure Sensors, Transducers Pressure Sensor ¡À5 PSI (¡À34.47 kPa) Differential Male - 0.19" (4.8mm) Tube, Dual 0.25 V ~ 4.75 V 4-SIP