Location : Home > C > CF18JT240K
CF18JT240K
Share on FacebookShare on Facebook
CF18JT240K distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CF18JT240K RES 240K OHM 1/8W 5 CARBON FILM 898400 Stackpole Electronics Inc NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
CF18JT240K RES 240K OHM 1/8W 5 CARBON FILM 1417400 Stackpole Electronics Inc 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
CF18JT240K RES 240K OHM 1/8W 5 CARBON FILM 699500 Stackpole Electronics Inc 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
RS01A56R00FS70 Resistors Through Hole Resistors RES 56 OHM 1W 1% WW AXIAL