Location : Home > C > CF18JA1K20
CF18JA1K20
Share on FacebookShare on Facebook
CF18JA1K20 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CF18JA1K20 RES 1.2K OHM 1/8W 5 CARBON FILM 1433600 Stackpole Electronics Inc 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
CF18JA1K20 RES 1.2K OHM 1/8W 5 CARBON FILM 1433600 Stackpole Electronics Inc 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
CF18JA1K20 RES 1.2K OHM 1/8W 5 CARBON FILM 807300 Stackpole Electronics Inc 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
RS005150R0FS73 Resistors Through Hole Resistors RES 150 OHM 5W 1% WW AXIAL
RS005150R0FS73 IC 40800 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
RS005150R0FS73 Vishay Dale 575000 RES 150 OHM 5W 1 WW AXIAL Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
RS005150R0FS73 Vishay Dale 592400 1537+ RES 150 OHM 5W 1 WW AXIAL AlphaTek Electronics Co.,Ltd.