Location : Home > C > CF14JT130K
CF14JT130K
Share on FacebookShare on Facebook
CF14JT130K distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CF14JT130K IN STOCK 36565 14+ new & original RUI JIA KE ELECTRONICS
CF14JT130K RES 130K OHM 1/4W 5 CARBON FILM 583600 Stackpole Electronics Inc 1537+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
CF14JT130K stander package 356000 17+ Global Thunder Electronics Co.,Ltd
CF14JT130K 17+ 356000 17+ EKT Electronics Co., Ltd
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
RS005100R0FS73 Resistors Through Hole Resistors RES 100 OHM 5W 1% WW AXIAL
RS005100R0FS73 IC 41090 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
RS005100R0FS73 NEW 71100 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
RS005100R0FS73 Vishay Dale 576000 RES 100 OHM 5W 1 WW AXIAL Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
RS005100R0FS73 Vishay Dale 593400 1537+ RES 100 OHM 5W 1 WW AXIAL AlphaTek Electronics Co.,Ltd.