Location : Home > C > CDR63BNP-330LC
CDR63BNP-330LC
Share on FacebookShare on Facebook
CDR63BNP-330LC distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CDR63BNP-330LC 17+ 1000 SUMIDA 17+ Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
CDR63BNP-330LC RoHS Compliant 37696 14+ Good,Always Ready FindCores Electronics Global Distributor
CDR63BNP-330LC 15+ 53388 SUMID 15+ New parts and Stock On Hand SIMEN Electronics Co.,Ltd
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
IRKT92/14A Discrete Semiconductor Products Thyristors - SCRs - Modules SCR DBL 2SCR 1400V 90A ADD-A-PAK
IRKT92/14A 789546 13+ fenyang electronics co.,ltd
IRKT92/14A 17891 14+ ROSH BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
IRKT92/14A IR 27151 2014+ Pb-Free Unitronix Electronics Inc. sales@unitronix-e.com
T7SH104084DN Discrete Semiconductor Products Thyristors - SCRs SCR FAST SW 400A 1000V TO-200AB
T7SH104084DN IC 40990 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
T7SH104084DN NEW 78810 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
ATS-08E-33-C3-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 57.9X36.83X17.78MM T412
ATS-12D-182-C1-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 40X40X15MM R-TAB
ATS-12A-50-C3-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 30X30X15MM L-TAB T412
ATS-20B-75-C2-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 25X25X20MM R-TAB T766
ATS-18B-04-C1-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 40X40X20MM XCUT
ATS-12D-46-C1-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 25X25X25MM L-TAB
ATS-15C-45-C1-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 25X25X20MM L-TAB
ATS-15C-81-C2-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 30X30X20MM R-TAB T766
782013033150 Filters Ferrite Cores - Cables and Wiring Solid Free Hanging Ferrite Core 205 Ohm @ 100MHz ID 0.140" Dia (3.55mm) OD 0.472" Dia (12.00mm) Length 0.591" (15.00mm)
941-080 Hardware, Fasteners, Accessories Board Spacers, Standoffs Round Spacer Unthreaded Nylon 0.080" (2.03mm) Natural
941-080 Factory 1000 2012+ smd Obama Resources Group
941-080 IC 56810 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
941-080 S/N 500 2014+ electronics?components Kairong Electronics Ltd.
5062-3 Hardware, Fasteners, Accessories Board Spacers, Standoffs Round Spacer Unthreaded #4 Brass 0.500" (12.70mm) 1/2"
5142-823K Inductors, Coils, Chokes Fixed Inductors 82¦ÌH Unshielded Wirewound Inductor 920mA 330 mOhm Max Nonstandard
5142-823K API Delevan 48070 1525+ INDUCTOR PWR 82UH HI CURRENT SMD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com