Location : Home > C > CDR105NP-101MC
CDR105NP-101MC
Share on FacebookShare on Facebook
CDR105NP-101MC distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CDR105NP-101MC s/n 1107 SUMIDACORP 16+ stock Fantastic Technologies limited.info@fantastic-ele.com
CDR105NP-101MC stander package 38100 SUMIDA 17+ Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
CDR105NP-101MC 1242 2013+ WLParts Electronics ltd
CDR105NP-101MC POWER INDUCTOR 100UH 0.80A SMD 57239 SUMIDA 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
C770L Discrete Semiconductor Products Thyristors - SCRs - Modules THYRISTOR FAST SW 2000V 2100A
C770L 35565 14+ IN STOCK RUI JIA KE ELECTRONICS
C770L 33456 14+ ROSH BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
C770L Powerex Inc 1215 15+ THYRISTOR FAST SW 2000V 2100A Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com