Location : Home > C > CDH53NP-330KC
CDH53NP-330KC
Share on FacebookShare on Facebook
CDH53NP-330KC distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CDH53NP-330KC IN STOCK 36565 14+ new & original RUI JIA KE ELECTRONICS
CDH53NP-330KC POWER INDUCTOR 33UH 0.67A SMD 47990 SUMIDA 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
CDH53NP-330KC POWER INDUCTOR 33UH 0.67A SMD 42345 SUMIDA 1531+ new in stock Alphatek Technology Limited
CDH53NP-330KC 0.236 L x 0.212 W x 0.125 H (6.00mm x 5.40mm x 3.20mm) 18591 SUMIDA 12+ RFQ,IN STOCK, ROHS Compliant Evergreen Electronics Co.,Ltd