Location : Home > C > CDH53NP-220KC
CDH53NP-220KC
Share on FacebookShare on Facebook
CDH53NP-220KC distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CDH53NP-220KC 17+ 16500 SUMIDA 17+ Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
CDH53NP-220KC IN STOCK 36565 14+ new & original RUI JIA KE ELECTRONICS
CDH53NP-220KC POWER INDUCTOR 22UH 0.80A SMD 47850 SUMIDA 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
CDH53NP-220KC POWER INDUCTOR 22UH 0.80A SMD 42275 SUMIDA 1531+ new in stock Alphatek Technology Limited
CDH53NP-220KC 0.236 L x 0.212 W x 0.125 H (6.00mm x 5.40mm x 3.20mm) 18587 SUMIDA 12+ RFQ,IN STOCK, ROHS Compliant Evergreen Electronics Co.,Ltd