Location : Home > C > CDH37D10SLDNP-1R5MC
CDH37D10SLDNP-1R5MC
Share on FacebookShare on Facebook
CDH37D10SLDNP-1R5MC distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
DMN4025LSD-13 Discrete Semiconductor Products Transistors - FETs, MOSFETs - Single MOSFET N-CH 40V 8-SOIC
DMN4025LSD-13 IC 40960 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
DMN4025LSD-13 NEW 78370 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
STP42N60M2-EP Discrete Semiconductor Products Transistors - FETs, MOSFETs - Single MOSFET N-CH 600V 34A EP TO220AB
ATS-18C-160-C2-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 45X45X15MM L-TAB T766
ATS-08D-168-C3-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 25X25X25MM R-TAB T412
ATS-12A-150-C1-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 35X35X25MM L-TAB
ATS-19F-85-C1-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 35X35X10MM R-TAB
ATS-04B-146-C3-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 30X30X35MM L-TAB T412
ATS-03C-82-C1-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 30X30X25MM R-TAB
ATS-13D-85-C1-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 35X35X10MM R-TAB
ATS-16B-164-C1-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 45X45X35MM L-TAB
ATS-10D-172-C3-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 30X30X25MM R-TAB T412
ATS-07C-47-C2-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 25X25X30MM L-TAB T766
4302-009 Filters Feed Through Capacitors 25pF Feed Through Capacitor 200V 10A Axial