Location : Home > C > CDEP147NP-7R7MC-95
CDEP147NP-7R7MC-95
Share on FacebookShare on Facebook
CDEP147NP-7R7MC-95 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CDEP147NP-7R7MC-95 INDUCTOR POWER 7.7UH 10A SMD 57099 SUMIDA 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
CDEP147NP-7R7MC-95 n/a 1315 s/n 16+ new Fantastic Technologies limited.info@fantastic-ele.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
FDA20N50_F109 Discrete Semiconductor Products Transistors - FETs, MOSFETs - Single MOSFET N-CH 500V 22A TO-3P