Location : Home > C > CDC421250RGERG4
CDC421250RGERG4
Share on FacebookShare on Facebook
CDC421250RGERG4 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CDC421250RGERG4 ROHS 80500 QFN 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
CDC421250RGERG4 IC CLOCK GENERATOR 250MHZ 24-QFN 5000 Cypress Semiconductor Corp 2016+ New parts and Stock On Hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
8N4SV76FC-0155CDI Integrated Circuits (ICs) Clock/Timing - Programmable Timers and Oscillators VCXO IC 100MHz 6-CLCC
2985495 Industrial Controls, Meters Accessories PC WORX PRO-MSFC LIC
2985495 IC 59040 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
7789306050 Industrial Controls, Meters Controllers - Cable Assemblies PAC-UNIV-HE20 CBL ASSY
7789306050 IC 58920 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
WT30-FT011 Industrial Controls, Meters Controllers - Accessories FLAT DIVERSITY ANT MNTG BRKTS
WT30-FT011 NEW 77930 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
WT30-FT011 OMRON 26777 15+ WIGE(HK)ELECTRONICS CO.,LTD
WT30-FT011 OMRON 26777 15+ InMeiLe Technology
7789790050 Industrial Controls, Meters Controllers - Cable Assemblies PAC-FJ40-F-5.0M CBL ASSY
K8AC-H23PN-FLK Industrial Controls, Meters Controllers - Process, Temperature Heater Element Detector 85 ~ 264VAC DIN Rail
K8AC-H23PN-FLK NEW 98490 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
70261-1024 Industrial Controls, Meters Industrial Equipment SGE1510-2-1220L-5000C
EPF10K130EQC240-1N Altera 30,000 2102+ 2102+ Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
EPF10K130EQC240-1N ALTERA 81246 2016 QFP-240 Hong Da Electronics Co.LTDbrenda@hongda-ic.com
M4A3-384/192-12SAC N/A 75800 2016 Original&New&Rhos Hong Da Electronics Co.LTDbrenda@hongda-ic.com
M4A3-384/192-12SAC N/A 64335 2016 RohsAndNew European Union IC Industry Co.linda@ic-industry38.com
MSP430F67661AIPEU Integrated Circuits (ICs) Embedded - Microcontrollers CPUXV2 MSP430F6xx Microcontroller IC 16-Bit 25MHz 256KB (256K x 8) FLASH 128-LQFP (20x14)
PIC24FJ256GB406T-I/PT Integrated Circuits (ICs) Embedded - Microcontrollers PIC PIC? XLP? 24F Microcontroller IC 16-Bit 32MHz 256KB (85.5K x 24) FLASH 64-TQFP (10x10)
800-80-024-66-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 24 Positions Header, Unshrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Tin
800-80-024-66-001101 Preci-Dip 157270 2016+ CONN HDR 24POS 0.100 T/H Unitronix Electronics Limited
800-80-024-66-001101 Preci-Dip 287830 2016+ CONN HDR 24POS 0.100 T/H Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
3314-1002 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 14 Positions Header, Shrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Gold
3314-1002 3M 50000 15+ Excellent Electronics Components Inc
3314-1002 3M 157470 2016+ CONN HEADER 14POS R/A NO LATCH Unitronix Electronics Limited
3314-1002 3M 293400 2016+ CONN HEADER 14POS R/A NO LATCH Renxim Technology Limited. sales@renxim.com