Location : Home > C > CDC421250RGER
CDC421250RGER
Share on FacebookShare on Facebook
Highly recommented for CDC421250RGER distributor
RFQ Part Number Mfg Date Code Package Q'ty Description Supplier
CDC421250RGER BB/TI QFN24 1333 IC Supplier in China RANTLE EAST ELECTRONIC TRADING CO., LIMITED
CDC421250RGER BB/TI 1333 RANTLE EAST ELECTRONIC TRADING CO., LIMITED
CDC421250RGER distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CDC421250RGER ROHS 80500 Originalnew 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
CDC421250RGER IC CLOCK GENERATOR 250MHZ 24-QFN 5000 IDT, Integrated Device Technol 2016+ New parts and Stock On Hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
CDC421250RGER QFN 10035 TI 14-15+ INSTOCK Nego IC Co.Doris@negoic.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
ANMX833010CE Industrial Controls, Meters Machine Vision - Accessories CAMERA CABLES 10M
841S012DKILF IC 57460 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
841S012DKILF IDT 125 PROGressive TECHnologies EUROPE
841S012DKILF IDT 530 1420+ QFN Cosmotek Electronic Ltd(HK)
8N4SV76EC-0156CDI8 Integrated Circuits (ICs) Clock/Timing - Programmable Timers and Oscillators VCXO IC 121.109MHz 6-CLCC
TS555IDTTR Integrated Circuits (ICs) Clock/Timing - Programmable Timers and Oscillators 555 Type, Timer/Oscillator (Single) IC 2.7MHz 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
TS555IDTTR STM 1715 NE Electrion
TS555IDTTR STM 715 2010+ ELECTRION
TS555IDTTR STM 7041 8-SO E-core Electronics CO. info@ecoreic.com
IDT23S08-1HPGI8 IC 40750 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
TE0711-01-100-2C Integrated Circuits (ICs) Embedded - Microcontroller or Microprocessor Modules TE071x Embedded Module Artix-7 A100T 100MHz 32MB
EPM7128BTC100-7 ALTERA 69953 2016 QFP100 European Union IC Industry Co.linda@ic-industry38.com
10AS066K1F40I1SG Integrated Circuits (ICs) Embedded - System On Chip (SoC) Dual ARM? Cortex?-A9 MPCore? with CoreSight? System On Chip (SOC) IC Arria 10 SX FPGA - 660K Logic Elements 256KB 1.5GHz 1517-FBGA (40x40)
MB91F362GAPFVS-G Integrated Circuits (ICs) Embedded - Microcontrollers FR50 RISC FR MB91360G Microcontroller IC 32-Bit 64MHz 512KB (512K x 8) FLASH 208-QFP (28x28)
MB91F362GAPFVS-G 25000 2016+ IC Agent Electronics InsKevin@ic-agent.com
MB91F362GAPFVS-G 84000 2016 Original&New&Rhos Hong Da Electronics Co.LTDbrenda@hongda-ic.com
MB91F362GAPFVS-G Originalne 48405 12+ ROHS IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
MC74HCT20ADG Integrated Circuits (ICs) Logic - Gates and Inverters NAND Gate IC 2 Channel 14-SOIC
MC74HCT20ADG NEW 88450 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
709379L7PFG IC 60050 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
SMH100-LPSE-S18-SD-BK Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 18 Positions Header, Unshrouded Connector 0.039" (1.00mm) Surface Mount Gold
SMH100-LPSE-S18-SD-BK Sullins Connector Solutions 157570 2016+ CONN HEADER 1MM 18POS Unitronix Electronics Limited
929665-01-05-I Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 10 Positions Header, Unshrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
929665-01-05-I 3M 157880 2016+ CONN HEADER 10POS DUAL .100 STR Unitronix Electronics Limited
929665-01-05-I 3M 287790 2016+ CONN HEADER 10POS DUAL .100 STR Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
929665-01-05-I IC 57540 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
0022283265 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 26 Positions Header, Unshrouded, Breakaway Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
961242-5804-AR Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 42 Positions Header, Unshrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Gold
961242-5804-AR 3M 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
961242-5804-AR 3M 147870 2016+ CONN HEADER R/A DUAL 42POS GOLD Unitronix Electronics Limited
961242-5804-AR 3M 8000 2012+ CONN HEADER R/A DUAL 42POS GOLD SIMEN Electronics Co.,Ltd
961242-5804-AR 3M 8000 2012+ CONN HEADER R/A DUAL 42POS GOLD TPC Global Service Co.Ltd.
640442-7 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Free Hanging, Panel Mount 7 Position Rectangular Receptacle Connector IDC Tin-Lead 26 AWG
640442-7 Tyco Electronics 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
640442-7 Tyco Electronics 8000 2012+ CONN RECEPT 7POS 26AWG MTA100 Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
0009571025 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 2 Positions Header, Unshrouded Connector 0.156" (3.96mm) Through Hole Tin