Location : Home > C > CDBD6100-G
CDBD6100-G
Share on FacebookShare on Facebook
CDBD6100-G distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CDBD6100-G Schottky Diodes & Rectifiers 100V 6A 80,000 Comchip Technology 2016+ New parts and in our stock enkaite Electronics Co., Ltd
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
B484H-2 Discrete Semiconductor Products Diodes - Rectifiers - Arrays DIODE MODULE 1.6KV 50A