Location : Home > C > CDBA1150-HF
CDBA1150-HF
Share on FacebookShare on Facebook
CDBA1150-HF distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CDBA1150-HF SMA(DO-214AC) 85430 Comchip 16+ Fantastic Technologies limited.info@fantastic-ele.com
CDBA1150-HF 2013PB 85430 Comchip SMA(DO214A WLParts Electronics ltd
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
1N5931APE3/TR12 Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 18V 1.5W DO204AL
VS-ETU1506STRL-M3 Discrete Semiconductor Products Diodes - Rectifiers - Single DIODE ULTRAFAST 15A D2PAK
VS-ETU1506STRL-M3 IC 58970 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VS-ETU1506STRL-M3 NEW 78370 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
CDBMT230L-HF Discrete Semiconductor Products Diodes - Rectifiers - Single DIODE SCHOTTKY 30V 2A SOD123H
CDBMT230L-HF Comchip Technology 80,000 2013+ 2013+ Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
CDBMT230L-HF Comchip Technology 80,000 2013+ Schottky Diodes & Rectifiers VR=30V IO=2A EKT Electronics Co., Ltd
CDBMT230L-HF IC 39440 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
CDBMT230L-HF NEW 78950 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
T38121-02-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 2 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector, Screws with Captive Plate
T38121-02-0 IC 40770 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
T38121-02-0 NEW 97970 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
OSTV7085251 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 8 Position Terminal Block Header, Female Sockets 0.200" (5.08mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
OSTV7085251 IC 40560 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
OSTV7085251 NEW 77750 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
OSTV7085251 On Shore Technology Inc. 157050 2016+ TERM BLOCK HDR 8POS R/A 5.08MM Unitronix Electronics Limited
0395265010 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 10 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.197" (5.00mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
5431754 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 2 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.150" (3.81mm) Vertical Through Hole
5431754 IC 40980 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
5431754 N/A 77 N/A N/A AIC Semiconductor Co., Ltd.
5431754 Phoenix Contact 157040 2016+ TERM BLOCK HEADER Unitronix Electronics Limited
5431754 Phoenix Contact 298490 2016+ TERM BLOCK HEADER Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0395132904 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 4 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.150" (3.81mm) 270¡ã Free Hanging (In-Line)