Location : Home > C > CD7FA331JO3
CD7FA331JO3
Share on FacebookShare on Facebook
CD7FA331JO3 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CD7FA331JO3 CAP MICA 330PF 100V 5 RADIAL 881300 Cornell Dubilier Electronics ( 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
CD7FA331JO3 CAP MICA 330PF 100V 5 RADIAL 881300 Cornell Dubilier Electronics ( 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
CD7FA331JO3 CAP MICA 330PF 100V 5 RADIAL 1510300 Cornell Dubilier Electronics ( 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
861111484020 Capacitors Aluminum Capacitors CAP ALUM 270UF 20% 450V SNAP