Location : Home > C > CD7FA112FO3
CD7FA112FO3
Share on FacebookShare on Facebook
CD7FA112FO3 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CD7FA112FO3 CAP MICA 1100PF 100V 1 RADIAL 587500 Cornell Dubilier Electronics ( 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
CD7FA112FO3 CAP MICA 1100PF 100V 1 RADIAL 587500 Cornell Dubilier Electronics ( 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
CD7FA112FO3 CAP MICA 1100PF 100V 1 RADIAL 1235500 Cornell Dubilier Electronics ( 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
CD7FA112FO3 Mica Capacitors 1100pF 100V +/-1 80,000 Cornell Dubilier 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com