Location : Home > C > CD6FC101FO3
CD6FC101FO3
Share on FacebookShare on Facebook
CD6FC101FO3 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CD6FC101FO3 Mica Capacitors 100pF 300V +/-1 80,000 Cornell Dubilier 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
CD6FC101FO3 CAP MICA 100PF 300V 1 RADIAL 690900 Cornell Dubilier Electronics ( 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
CD6FC101FO3 Mica Capacitors 100pF 300V +/-1 80,000 Cornell Dubilier 2013+ New parts and in our stock SIMEN Electronics Co.,Ltd
CD6FC101FO3 Mica Capacitors 100pF 300V +/-1 80,000 Cornell Dubilier 2016+ New parts and in our stock enkaite Electronics Co., Ltd