Location : Home > C > CD6ED620GO3
CD6ED620GO3
Share on FacebookShare on Facebook
CD6ED620GO3 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CD6ED620GO3 Mica Capacitors 62pF 500V +/-2 80,000 Cornell Dubilier 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
CD6ED620GO3 Mica Capacitors 62pF 500V +/-2 80,000 Cornell Dubilier 2016+ New parts and in our stock enkaite Electronics Co., Ltd
CD6ED620GO3 CAP MICA 62PF 500V 2 RADIAL 1007600 Cornell Dubilier Electronics ( NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
CD6ED620GO3 CAP MICA 62PF 500V 2 RADIAL 897600 Cornell Dubilier Electronics ( 1525+ Global & Immediately RENXIM Electronics Co.,Ltd.