Location : Home > C > CD5FY221GO3F
CD5FY221GO3F
Share on FacebookShare on Facebook
CD5FY221GO3F distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CD5FY221GO3F Mica Capacitors 220pF 50V +/-2 80,000 Cornell Dubilier 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
CD5FY221GO3F CAP MICA 220PF 50V 2 RADIAL 693200 Cornell Dubilier Electronics ( 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
CD5FY221GO3F Mica Capacitors 220pF 50V +/-2 80,000 Cornell Dubilier 2013+ New parts and in our stock SIMEN Electronics Co.,Ltd
CD5FY221GO3F Mica Capacitors 220pF 50V +/-2 80,000 Cornell Dubilier 2016+ New parts and in our stock enkaite Electronics Co., Ltd