Location : Home > C > CD4FD111JO3F
CD4FD111JO3F
Share on FacebookShare on Facebook
CD4FD111JO3F distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CD4FD111JO3F Mica Capacitors 110pF 500V +/-5 80,000 Cornell Dubilier 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
CD4FD111JO3F CAP MICA 110PF 500V 5 RADIAL 699100 Cornell Dubilier Electronics ( 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
CD4FD111JO3F Mica Capacitors 110pF 500V +/-5 80,000 Cornell Dubilier 2013+ New parts and in our stock SIMEN Electronics Co.,Ltd
CD4FD111JO3F Mica Capacitors 110pF 500V +/-5 80,000 Cornell Dubilier 2016+ New parts and in our stock enkaite Electronics Co., Ltd