Location : Home > C > CD214A-FS1200
CD214A-FS1200
Share on FacebookShare on Facebook
CD214A-FS1200 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CD214A-FS1200 Rohs 80500 Originalne 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
3086005 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Din Rail, Channel Terminal Block Connector 2 Position Feed Through Gray 12-24 AWG
3086005 Phoenix Contact 147210 2016+ CONN TERM BLOCK Unitronix Electronics Limited
3086005 Phoenix Contact 289210 2016+ CONN TERM BLOCK Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0395021506 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 6 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.138" (3.50mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
VK08125000J0G Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 8 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.138" (3.50mm) 45¡ã Through Hole
VK08125000J0G Amphenol FCI 147850 2016+ 350 TB SOCKET WF 45D Unitronix Electronics Limited
VK08125000J0G IC 58430 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VK08125000J0G NEW 78010 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
BFV14-6C 3M 157510 2016+ VINYL INSL BUTTED SEAM BLOCK FOR Unitronix Electronics Limited
BFV14-6C IC 37250 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
BFV14-6C NEW 87550 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1913594 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 4 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.400" (10.16mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
1913594 987764 13+ fenyang electronics co.,ltd
1913594 Phoenix Contact 146960 2016+ TERM BLOCK PLUG 4POS STR 10.16MM Unitronix Electronics Limited
1913594 Phoenix Contact 298350 2016+ TERM BLOCK PLUG 4POS STR 10.16MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
796636-2 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 2 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.200" (5.08mm) Vertical Through Hole
796636-2 TE Connectivity AMP Connectors 288490 2016+ TERM BLOCK HDR 2POS VERT 5.08MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
796636-2 Tyco Electronics 8000 2012+ TERM BLOCK HEADER 2POS 5.08MM EKT Electronics Co., Ltd
796636-2 Tyco Electronics 8000 2012+ TERM BLOCK HEADER 2POS 5.08MM SIMEN Electronics Co.,Ltd