Location : Home > C > CD19FD222JO3F
CD19FD222JO3F
Share on FacebookShare on Facebook
CD19FD222JO3F distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CD19FD222JO3F CAP MICA 2200PF 500V 5 RADIAL 1242500 Cornell Dubilier Electronics ( 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
CD19FD222JO3F CAP MICA 2200PF 500V 5 RADIAL 582500 Cornell Dubilier Electronics ( 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
CD19FD222JO3F Mica Capacitors 2200pF 500V +/-5 80,000 Cornell Dubilier 2016+ New parts and in our stock enkaite Electronics Co., Ltd
CD19FD222JO3F Mica Capacitors 2200pF 500V +/-5 80,000 Cornell Dubilier 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
CD19FD222JO3F Rohs 80500 Original n 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk