Location : Home > C > CD10ED500GO3F
CD10ED500GO3F
Share on FacebookShare on Facebook
CD10ED500GO3F distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CD10ED500GO3F Mica Capacitors 50pF 500V +/-2 80,000 Cornell Dubilier 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
CD10ED500GO3F Mica Capacitors 50pF 500V +/-2 80,000 Cornell Dubilier 2016+ New parts and in our stock enkaite Electronics Co., Ltd
CD10ED500GO3F CAP MICA 50PF 500V 2 RADIAL 698600 Cornell Dubilier Electronics ( NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
CD10ED500GO3F CAP MICA 50PF 500V 2 RADIAL 588600 Cornell Dubilier Electronics ( 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com