Location : Home > C > CD0603-Z6V2
CD0603-Z6V2
Share on FacebookShare on Facebook
CD0603-Z6V2 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CD0603-Z6V2 DIODE ZENER 6.2V 150MW 2UDFN 139350 Bourns Inc. 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
CD0603-Z6V2 897846 13+ stock KANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
CD0603-Z6V2 DIODE ZENER 6.2V 150MW 2UDFN 261730 Bourns Inc. 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
CD0603-Z6V2 13+ 897846 13+ stock Fengyangxin Technology ( HK ) Co.,Ltd
CD0603-Z6V2 897846 13+ stock fenyang electronics co.,ltd
CD0603-Z6V2 Rohs 80500 Original n 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
3050248 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Din Rail, Channel Terminal Block Connector 4 Position Ground, Earth Green, Yellow 12-28 AWG
3050248 Phoenix Contact 147110 2016+ TERM BLOCK FEED THRU 5.2MM Unitronix Electronics Limited
3050248 Phoenix Contact 289010 2016+ TERM BLOCK FEED THRU 5.2MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0395326011 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 11 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.200" (5.08mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole