Location : Home > C > CCS-QLC-200-24V
CCS-QLC-200-24V
Share on FacebookShare on Facebook
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
KEY10(E) Industrial Controls, Meters Accessories KEY10(E) ACCY E KEY W/BLUE LABEL
KEY10(E) IC 59040 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
KEY10(E) NEW 98990 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
93716AFLFT Integrated Circuits (ICs) Clock/Timing - Application Specific IC CLK BUF DDR 233MHZ 1CIRC
93716AFLFT Electronics 26320 2014+ Pb-Free Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
93716AFLFT Electronics 26320 2014+ Pb-Free Unitronix Electronics Inc. sales@unitronix-e.com
GRT1-PRT(NL) Industrial Controls, Meters Controllers - PLC Modules Interface Module DIN Rail 24VDC
GRT1-PRT(NL) IC 58900 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
GRT1-PRT(NL) NEW 98710 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
CS1W-HCP22-V1 Industrial Controls, Meters Controllers - PLC Modules Counter Module Backplane
CS1W-HCP22-V1 7984566 13+ fenkey electronics co.,ltd
CS1W-HCP22-V1 7984566 13+ fenyang electronics co.,ltd
CS1W-HCP22-V1 7984566 13+ KANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
CS1W-HCP22-V1 NEW 98110 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
EP2S15F484I4N Altera 7500 2016 Orignal&New FEDERAL INDUSTRY InsTess@sunnlyic.com
EP2S15F484I4N ROHSPb 298500 12+ Originalnew IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
ATSAMC21G16A-MUT Integrated Circuits (ICs) Embedded - Microcontrollers ARM? Cortex?-M0+ SAM C21 Microcontroller IC 32-Bit 48MHz 64KB (64K x 8) FLASH
70V24L20J8 Integrated Circuits (ICs) Memory IC SRAM 64KBIT 20NS 84PLCC
70V24L20J8 IC 59890 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
MT29F2T08CWCBBJ7-6R:B TR Integrated Circuits (ICs) Memory NAND FLASH 256GX8 PLASTIC PBF LB
S-8215AABH-K8T2U Integrated Circuits (ICs) PMIC - Battery Management IC BATT PROTECTION
0440671003 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 10 Positions Header, Shrouded Connector 0.118" (3.00mm) Through Hole Gold