Location : Home > C > CCMR.250T
CCMR.250T
Share on FacebookShare on Facebook
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
M39003/01-2705H Capacitors Tantalum Capacitors CAP TANT 1.0UF 10% 100V AXIAL
M39003/01-2705H IC 58470 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
M39003/01-2705H NEW 77550 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
T95D227M010LZSL Capacitors Tantalum Capacitors CAP TANT 220UF 10V 20% 2917
T95D227M010LZSL IC 40560 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
T95D227M010LZSL NEW 89090 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
T95D227M010LZSL Vishay Sprague 1426200 15+ CAP TANT 220UF 10V 20 2917 Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
T95D157K010HSAL Capacitors Tantalum Capacitors CAP TANT 150UF 10V 10% 2917
T95D157K010HSAL IC 40400 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
T95D157K010HSAL NEW 88910 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
T95D157K010HSAL Vishay Sprague 1316300 15+ CAP TANT 150UF 10V 10 2917 Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
M39003/01-2272/HSD Capacitors Tantalum Capacitors CAP TANT 22UF 20% 15V AXIAL
M39003/01-2272/HSD IC 58550 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
M39003/01-2272/HSD NEW 77570 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0034.2511 Circuit Protection Fuses FUSE GLASS 315MA 250VAC 125VDC