Location : Home > C > CC0805JRNPO0BN331
CC0805JRNPO0BN331
Share on FacebookShare on Facebook
CC0805JRNPO0BN331 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CC0805JRNPO0BN331 897846 13+ stock Feng Sheng Electronics Co., Ltd.
CC0805JRNPO0BN331 CAP CER 330PF 100V 5 NPO 0805 691500 Yageo 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
CC0805JRNPO0BN331 Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 330pF 100V NPO 5 80,000 Yageo update More Information,contact us! En-Kaite Electronics Co., Ltd enkaite@foxmail.com
CC0805JRNPO0BN331 805 850000 Yageo 2016 Instock FEDERAL INDUSTRY InsTess@sunnlyic.com
CC0805JRNPO0BN331 Rohs 80500 Original n 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
CC0805JRNPO0BN331 Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 330pF 100V NPO 5 80,000 Yageo 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com