Location : Home > C > CC0805CRNPO9BN2R2
CC0805CRNPO9BN2R2
Share on FacebookShare on Facebook
CC0805CRNPO9BN2R2 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CC0805CRNPO9BN2R2 Originalnew 30000 YAGEOUSAHK 2016 Instock FEDERAL INDUSTRY InsTess@sunnlyic.com
CC0805CRNPO9BN2R2 Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 2.2pF 50V NPO .25pF 80,000 Yageo 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
CC0805CRNPO9BN2R2 Rohs 80500 Original n 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
CC0805CRNPO9BN2R2 ROSH 33456 14+ new & original BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
13769 IC 58790 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
13769 XILINX 9558 14+ BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
19224 Static Control, ESD, Clean Room Products Monitors, Testers MONITOR CONTINUOUS WORKSTATION
19224 IC 40870 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
19224 Phoenix Contact 157490 2016+ TERM BLOCK HDR 3POS VERT 10.16MM Unitronix Electronics Limited
19224 Phoenix Contact 287950 2016+ TERM BLOCK HDR 3POS VERT 10.16MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com