Location : Home > C > CC0402JRNPO9BN430
CC0402JRNPO9BN430
Share on FacebookShare on Facebook
CC0402JRNPO9BN430 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CC0402JRNPO9BN430 Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 43pF 50V NPO 5 80,000 Yageo 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
CC0402JRNPO9BN430 CAP CER 43PF 50V 5 NPO 0402 685300 Yageo 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
CC0402JRNPO9BN430 CAP CER 43PF 50V 5 NPO 0402 1333300 Yageo 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
CC0402JRNPO9BN430 Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 43pF 50V NPO 5 80,000 Yageo 2016+ New parts and in our stock enkaite Electronics Co., Ltd
CC0402JRNPO9BN430 CAP CER 43PF 50V 5 NPO 0402 685300 Yageo 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com