Location : Home > C > CBT-90-R-C11-HL100
CBT-90-R-C11-HL100
Share on FacebookShare on Facebook
CBT-90-R-C11-HL100 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
9-146252-0-16 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 32 Positions Header, Unshrouded, Breakaway Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
9-146252-0-16 IC 56550 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
9-146252-0-16 Tyco Electronics Amp (VA) 8000 2012+ CONN HEADR BRKWAY .100 32POS STR EKT Electronics Co., Ltd
9-146252-0-16 Tyco Electronics Amp (VA) 8000 2012+ CONN HEADR BRKWAY .100 32POS STR Global Thunder Electronics Co.,Ltd
3-1761679-6 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 60 Positions Header, Shrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold