Location : Home > C > CBRHDSH2-100 TR13
CBRHDSH2-100 TR13
Share on FacebookShare on Facebook
CBRHDSH2-100 TR13 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CBRHDSH2-100 TR13 Schottky Diodes & Rectifiers 2A 100V Schottky Bridge Rectifier 80,000 Central Semiconductor 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
5433082 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 9 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.197" (5.00mm) Vertical Through Hole
5433082 IC 40420 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
5433082 Phoenix Contact 157320 2016+ TERM BLOCK HEADER Unitronix Electronics Limited
5433082 Phoenix Contact 299010 2016+ TERM BLOCK HEADER Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
3025587 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Din Rail, Channel Terminal Block Connector 2 Position Disconnect Black 8-20 AWG
3025587 Phoenix Contact 147530 2016+ TERM BLOCK FUSE HOLDER Unitronix Electronics Limited
3025587 S/N 500 2014+ electronics?components Kairong Electronics Ltd.
20-822-90C Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN IC DIP SOCKET 20POS GOLD
20-822-90C Aries Electronics 157620 2016+ CONN IC DIP SOCKET 20POS GOLD Unitronix Electronics Limited
20-822-90C Aries Electronics 277770 2016+ CONN IC DIP SOCKET 20POS GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
20-822-90C IC 59960 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
40-8435-310C Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN IC DIP SOCKET 40POS GOLD
40-8435-310C Aries Electronics 147220 2016+ CONN IC DIP SOCKET 40POS GOLD Unitronix Electronics Limited
40-8435-310C Aries Electronics 277350 2016+ CONN IC DIP SOCKET 40POS GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
40-8435-310C IC 57740 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
T38008-13-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 13 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector, Screws with Captive Plate
T38008-13-0 IC 40380 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
T38008-13-0 NEW 97590 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
855-83-129-10-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 129 Position Socket Connector 0.050" (1.27mm) Through Hole Gold
1699310000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 22 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.138" (3.50mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
1699310000 Weidmuller 8000 2012+ CONN HDR 3.5MM 22POS 90 BLK TPC Global Service Co.Ltd.
1699310000 Weidmuller 156990 2016+ TERM BLOCK HDR 22POS R/A 3.5MM Unitronix Electronics Limited
1699310000 Weidmuller 299050 2016+ TERM BLOCK HDR 22POS R/A 3.5MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
811-22-030-30-002101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Spring Loaded 30 Position Spring Piston Connector Surface Mount
811-22-030-30-002101 645978 13+ fenyang electronics co.,ltd
811-22-030-30-002101 35566 14+ IN STOCK RUI JIA KE ELECTRONICS
811-22-030-30-002101 Mill-Max Manufacturing Corp. 157660 2016+ CONN SPRING CONT 30 POS .197 SMD Unitronix Electronics Limited
811-22-030-30-002101 Mill-Max Manufacturing Corp. 298650 2016+ CONN SPRING CONT 30 POS .197 SMD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
39-01-2141 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 14 Position Rectangular Housing Connector Plug Natural 0.165" (4.20mm)