Location : Home > C > CBR08C200F5GAC
CBR08C200F5GAC
Share on FacebookShare on Facebook
CBR08C200F5GAC distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CBR08C200F5GAC CAP CER 20PF 50V 1 NP0 0805 1506600 Kemet 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
CBR08C200F5GAC CAP CER 20PF 50V 1 NP0 0805 1506600 Kemet 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
CBR08C200F5GAC CAP CER 20PF 50V 1 NP0 0805 877600 Kemet 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
CBR08C200F5GAC CAP CER 20PF 50V 1 NP0 0805 987600 Kemet NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
35473 Soldering, Desoldering, Rework Products Accessories DEEP BED GAS FILTER
35473 IC 56250 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
35473 INFINEON 9558 14+ BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
48 Switches Accessories SECURITY GUARD YEL LOCKUP
48 Aries Electronics 147250 2016+ CONN IC DIP SOCKET ZIF 48POS Unitronix Electronics Limited
48 Aries Electronics 287650 2016+ CONN IC DIP SOCKET ZIF 48POS Renxim Technology Limited. sales@renxim.com