Location : Home > C > CBR02C159B3GAC
CBR02C159B3GAC
Share on FacebookShare on Facebook
CBR02C159B3GAC distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CBR02C159B3GAC 2013+ 80,000 Kemet 2013+ New parts and in our stock TPC Global Service Co.Ltd.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
AGCG.12BK100 Cables, Wires - Management Solid Tubing, Sleeving 12AWG ACRYLIC FLEX GLASS BK 100'
PCF1C331MCL1GS Capacitors Aluminum - Polymer Capacitors CAP ALUM POLY 330UF 20% 16V SMD
PCF1C331MCL1GS N/A 77990 2016 Original&New&Rhos Hong Da Electronics Co.LTDbrenda@hongda-ic.com
PCF1C331MCL1GS N/A 96500 2016 RohsAndNew European Union IC Industry Co.linda@ic-industry38.com
PCF1C331MCL1GS Nichicon 80,000 2013+ Aluminum Organic Polymer Capacitors 16volts 330uF 105c 10x12.7 Learn M Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
E36D630LPN472TA54N Capacitors Aluminum Capacitors CAP ALUM 4700UF 63V SCREW
E36D630LPN472TA54N IC 40870 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
E36D630LPN472TA54N United Chemi-Con 1512100 2015+ CAP ALUM 4700UF 63V SCREW Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
E36D630LPN472TA54N United Chemi-Con 895100 NEW RoHS CAP ALUM 4700UF 63V SCREW FindCores Electronics Inc.
E36D630LPN472TA54N United Chemi-Con 98370 2015+ CAP ALUM 4700UF 63V SCREW Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
510D336M025BB3D Capacitors Aluminum Capacitors CAP ALUM 33UF 20% 25V RADIAL
510D336M025BB3D Vishay/Sprague 80,000 2013+ Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded 33uF 25volts 20 105 degree Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
510D336M025BB3D Vishay/Sprague 80,000 2013+ Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded 33uF 25volts 20 105 degree Global Thunder Electronics Co.,Ltd
510D336M025BB3D Vishay/Sprague 80,000 2016+ Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded 33uF 25volts 20 105 degree enkaite Electronics Co., Ltd
UUG2G4R7MNQ1ZD Capacitors Aluminum Capacitors CAP ALUM 4.7UF 20% 400V SMD
UUG2G4R7MNQ1ZD Nichicon 80,000 2013+ Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD EKT Electronics Co., Ltd
UUG2G4R7MNQ1ZD Nichicon 1322300 2015+ CAP ALUM 4.7UF 20 400V SMD Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
UUG2G4R7MNQ1ZD Nichicon 590800 1532+ CAP ALUM 4.7UF 20 400V SMD Alphatek Technology Limited
UUG2G4R7MNQ1ZD Nichicon 98970 2015+ CAP ALUM 4.7UF 20 400V SMD Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
EEU-FR1E471Y Capacitors Aluminum Capacitors CAP ALUM 470UF 20% 25V RADIAL
EEU-FR1E471Y Panasonic 53260 12+ CAP ALUM 470UF 25V 20 RADIAL SINLIN ELECTRONICS LIMITED Authorized Distributor
EEU-FR1E471Y Panasonic Electronic Component 80,000 2013+ Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded 25VDC 470uF 8x15mm LS 5.0mm SIMEN Electronics Co.,Ltd
EEU-FR1E471Y Panasonic Electronic Component 799800 1532+ CAP ALUM 470UF 20 25V RADIAL Alphatek Technology Limited
EEU-FR1E471Y Panasonic Electronic Component 905000 NEW RoHS CAP ALUM 470UF 20 25V RADIAL FindCores Electronics Inc.
EEU-FR1H560 Capacitors Aluminum Capacitors CAP ALUM 56UF 20% 50V RADIAL
EEU-FR1H560 Panasonic 75355 12+ CAP ALUM 56UF 50V 20 RADIAL SINLIN ELECTRONICS LIMITED Authorized Distributor
EEU-FR1H560 Panasonic Electronic Component 889200 1532+ CAP ALUM 56UF 20 50V RADIAL AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
EEU-FR1H560 Panasonic Electronic Component 994400 NEW RoHS CAP ALUM 56UF 20 50V RADIAL FindCores Electronics Inc.
860160278043 Capacitors Aluminum Capacitors CAP 3900 UF 20% 10 V
885012205053 Capacitors Ceramic Capacitors 0.033¦ÌF ¡À10% 25V X7R Ceramic Capacitor -55¡ãC ~ 125¡ãC Surface Mount, MLCC 0402 (1005 Metric) 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)