Location : Home > C > CBC3225T100M
CBC3225T100M
Share on FacebookShare on Facebook
Highly recommented for CBC3225T100M distributor
RFQ Part Number Mfg Date Code Package Q'ty Description Supplier
CBC3225T100M TAIYO 1210L RANTLE EAST ELECTRONIC TRADING CO., LIMITED
CBC3225T100MR SMD 790 IC Supplier in China RANTLE EAST ELECTRONIC TRADING CO., LIMITED
CBC3225T100M distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CBC3225T100M INDUCTOR POWER 10UH 1210 57639 Taiyo Yuden 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
CBC3225T100M INDUCTOR POWER 10UH 1210 47730 Taiyo Yuden 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
AO4440 Discrete Semiconductor Products Transistors - FETs, MOSFETs - Single MOSFET N-CH 60V 5A 8-SOIC