Location : Home > C > CB3-3I-9M8304
CB3-3I-9M8304
Share on FacebookShare on Facebook
CB3-3I-9M8304 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CB3-3I-9M8304 OSC XO 9.8304MHZ HCMOS TTL SMD 61805 CTS-Frequency Controls 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
CB3-3I-9M8304 OSC XO 9.8304MHZ HCMOS TTL SMD 88010 CTS-Frequency Controls 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
CB3-3I-9M8304 OSC XO 9.8304MHZ HCMOS TTL SMD 57079 CTS-Frequency Controls 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
3210978 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Din Rail, Channel Terminal Block Connector 4 Position Feed Through Gray 12-24 AWG
3210978 IC 58950 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
3210978 Phoenix Contact 147610 2016+ CONN TERM BLOCK W/GROUND 5.2MM Unitronix Electronics Limited
3210978 Phoenix Contact 288050 2016+ CONN TERM BLOCK W/GROUND 5.2MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com